Home ShowBiz
Ylli i kombëtares së Zvicrës, Bahrami martohet me bukuroshen Lara Gut (FOTO LAJM)
Futbollisti me origjinë shqiptare, Valon Bahrami është martuar ditën e sotme me bukuroshen Lara Gut.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifit ku të dy kanë postuar të njëjtën foto me të njëjtin mbishkrim ku Lara Gut është e veshur me fustan të bardhë dhe e përkrah Valonit.

“Ju dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të afërt përreth nesh, ndjenjat e shtëpisë …. Nuk mund të imagjinoja një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 Korrik 2018,” shkruan Lara në Instagram.

Kujtojmë që Valon Behrami ishte në lidhje me Elena Bonzani. Ai ka dy fëmijë me të, Sofian 9 vjeç dhe Isabelan 18 muajshe.

Më 23 shkurt u nda nga Elena dhe më 18 mars bëri publike lidhjen e tij me Laran ndërsa tani edhe është martuar me të. /albeu.com/

11.07.2018 ❤️ You & me, our families and closest friends around us, home feelings... I couldn’t have imagined a better way to say “I do”. ❤️ @valonbera #sipersempre #loveofmylife

A post shared by Lara Gut (@laragutofficial) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I bëri video Ermalit pas situatës në studio, si reaguan fansat
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram
Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë
Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media