Home ShowBiz
Fëmijët do të qajnë kur të rriten, emrat më të çuditshëm që i vunë VIP-at
Që kur Gwyneth Paltrow dhe Chris Martin vendosën ta quajnë vajzën e tyre të parë Apple (Mollë), emrat e çuditshëm për fëmijë vetëm janë shtuar.

Së fundi, Cardi B e quajti vajzën e saj Kulture (Kulturë). Në listën e mëposhtme gjeni çdo emër të çuditshëm, të pazakontë dhe tejet origjinal që njerëzit e famshëm konsideruan të denjë për fëmijët e tyre.

Lucky Blue Smith dhe Stormi Bree e quajtën vajzën e tyre Gravity (gravitet)

Kal-El, djali i Nicolas Cage dhe Alice Kim

Vajza e Chrissy Teigen dhe John Legend quhet Luna Simone

Pilot Inspektor, djal i Jason Lee dhe Beth Riesgraf

Fëmijët e Gavin Rossdale dhe Gwen Stefani quhen Apollo Bowie Flynn, Kingston james McGregor dhe Zuma Nesta Rock.

Rocket (raketë), Racer (garues), Rebel (rebel), Rogue (i papërmbajtur) dhe Rhiannon, fëmijët e Robert Rodriguez dhe Elizabeth Avellán shkruan anabel.

Natalie Portman dhe Benjamin Millepied e quajtën djalin e tyre Aleph

Bear Blu (arush blu), djali i Christopher Jarecki dhe Alicia Silverstone

Cardi B dhe Offset e quajtën fëmijën e tyre të parë Kulture Kiari

Nick Cannon dhe Mariah Carey me fëmijët e tyre Moroccan (maroken) dhe Monroe

Reign (sundim), djali i Scott Disick dhe Kourney Kardashian

Kate Winslet dhe Ned Rocknroll e quajtën djalin e tyre Bear Blaze (arush flakë)

Gwyneth Paltroë dhe vajza e saj, Apple (molla) me Chris Martin

North (veriu), Saint (shenjt) dhe Chicago, fëmijët e Kim Kardashian dhe Kanye West

Adam Levine dhe Behati Prinsloo i quajtën fëmijët e tyre Gio Grace (hijeshi gio) dhe Dusty Rose (trëndafil i pluhurosur)

Autumn (vjeshta), Sonnet (sonet) dhe True (e vërtetë), fëmijët e Forest Whitaker dhe Keisha Nash Whitaker

Stormi (stuhi) vajza e Kylie Jenner dhe Travis Scott
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hodhi foto shtatzënë, Elita kryqëzohet nga fansat pasi dallojnë detajin në foto
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj
Publikoi fotot më të bukura, Xhensila bën urimin përlotës për ditëlindjen e Besit
Pas arrestimit të bujshëm, Stresi lirohet nga burgu?
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media