Home ShowBiz
A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë
Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare.

Pavarësisht karrierës së saj, Afërdita u njoh më së shumti për lidhjen dhe ndarjen me Shpat Kasapin, flirtin me Leonardo Di Caprion dhe martesën e saj pak ditë më parë.

Shoqja e ngushtë e Afërdita Ndreshajt, Xhesika Berberi, është pyetur nga një ndjekës nw Instagram nëse do e kishte pranuar Shpat Kasapin për burrë.

Xhesika, teksa ka publikuar një foto me Afërdita Dreshajn, është përgjigjur shkurt, “Jooo”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Miss Kosova tërbon fansat, hedh në Instagram një foto pa rroba (FOTO LAJM)
Qef o qef, ja nga cili shtet lajmërohet djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM)
Kim Kardashian e tepëron me këtë video, pothuajse pa rroba (VIDEO)
Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM)
Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media