Home ShowBiz
Jo më pjesë e Portokalli-së? Flori tregon pse nuk mori pjesë në turne
Florjan Binaj është një ndër aktorët më të pëlqyer të "Portokallisë" me rolet e tij karakteristike siç është ai i "policit", "Edi Ramës", etj.

Zërat se Florjan Binaj do të largohej nga Portokallia, qarkulluan me furi këto ditë në media dhe rrjete sociale.

Zërat janë shtuar edhe më shumë pas mungesës së tij në turin që aktorët e humorit po bëjnë nëpër qytete të ndryshme gjatë muajve të verës.

Por Flori ka sqaruar gjithcka.

“Për të gjithë fansat e mi! Të dashur fansa të personazheve të mia. Duke u nisur nga pyetjet e shumta javën e fundit për mungesën time në turneun e ‘Portokalli’-së nëpër qytete, ju them se për arsye personale, unë nuk do të jem gjatë këtij turneu në asnjë prej qyteteve ku do të zhvillohet.

Gjithsesi, vera kalon shpejt dhe sezoni i ri vjen në më pak se dy muaj. Pushime të mbara, ju dua shumë!”- shkruan Flori duke shuar kështu njëherë e mirë çdo aludim rreth largimit të tij. /albeu.com./
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Miss Kosova tërbon fansat, hedh në Instagram një foto pa rroba (FOTO LAJM)
Qef o qef, ja nga cili shtet lajmërohet djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM)
Kim Kardashian e tepëron me këtë video, pothuajse pa rroba (VIDEO)
Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM)
Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media