Home ShowBiz
Vajza u arrestua se kërceu Bon Bon, reagon Era istrefi

هر جای دنیا بگویی که دختران ۱۷ و ۱۸ ساله را بخاطر رقص، شادی و زیبایی‌شان به جرم اشاعه فحشا بازداشت و زندانی کردند و در مقابل متجاوزان به کودکان و ... آزاد هستند، می‌خندند! چون برای‌شان باور پذیر نیست! بعد از بازداشت‌شان با اعمال فشار و روش‌های غیراخلاقی و غیرقانونی از این نوجوان‌ها و جوان‌ها اعتراف تلوزیونی می‌گیرند تا حرف‌ها و اشک‌هایشان برای دیگران مایه عبرت شوند! واقعا نمی‌دانند این عمل ناشایست افتخار‌ کردن ندارد و اگر کمی چشمانشان را باز کنند باید برای حال و روز خودشان اشک بریزند که هر روز سقوط انسان را رقم می‌زنند! #maedehhojabri #مائده_هژبری

A post shared by كليپ_h8 (@clip_h8) on

Autoritetet iraniane kanë arrestuar një vajzë pasi kishte publikuar në profilin e saj në Instagram disa video duke kërcyer dhe pa shami në kokë.

Në këtë vend dicka e tillë është e ndaluar dhe quhet krim.

Ndër videot e saj, bie në sy se ajo ka kërcyer edhe BonBon, këngën hit të Era Istrefit.

Vetë Era ka bërë një postim në Instagram Story ku i del në krah vajzës:

“Kjo është çmenduri!!! Lironi Mahi Maedeh”

Sipas aktivistëve, Maedeh Hojabri qe vetëm një prej përdoruesve të tjerë të Instagram- it që u arrestuan. Identitetet e të tjerëve nuk janë konfirmuar ende. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hodhi foto shtatzënë, Elita kryqëzohet nga fansat pasi dallojnë detajin në foto
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj
Publikoi fotot më të bukura, Xhensila bën urimin përlotës për ditëlindjen e Besit
Pas arrestimit të bujshëm, Stresi lirohet nga burgu?
Drini Zeqo postoi foto me Dua Lipën, por fansat kapën këtë detaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media