Home ShowBiz
Besi dhe Xhensila u bënë prindër, fansat e çiftit shpërthejnë në komente
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë.

Burimet bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin Ajka.

Kaq ka mjaftuar që në Instagramin e Xhensilës fansat e saj të shpërthejnë në komente.

Sdomos Xhensilatorët, sic quhen fansat e zjarrtë të këngëtares, janë shprehur shumë të gëzuar.

"Tani je nënë, jemi kaq të lumtur"-ka shkruar njëri prej tyre. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Miss Kosova tërbon fansat, hedh në Instagram një foto pa rroba (FOTO LAJM)
Qef o qef, ja nga cili shtet lajmërohet djali i Hashim Thaçit (FOTO LAJM)
Kim Kardashian e tepëron me këtë video, pothuajse pa rroba (VIDEO)
Oriana Sabatini tërbon ndjekësit, shfaqet mjaft joshëse (FOTO LAJM)
Vajza e deputetes demokrate pret ditëlindjen me fotot provokuese (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media