Home ShowBiz
Djali kap Meghan prej flokësh, por Harry nuk e lë me aq
Walter Cullen, një vogëlush vetëm 3-vjeçar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë aparatëve gjatë vizitës së Princit Harry dhe Meghan Markle në Irlandë, ndërsa pati një takim me çiftin mbretëror. Fotot e tij janë vërtet të adhurueshme.

Gjatë një vizite në Croke Park, në shoqatën Gaelic Athletic Association, Harry dhe Meghan u bënë miq me këtë vogëlush “të pacipë”.

Ndërsa Meghan nuk e kishte mendjen, Walter filloi t’i prekte flokët dhe ta “ngacmonte”.

Meghan u kthye pas pak dhe nisi ta kapte dorën e vogëlushit, por Princi Harry nuk mund të rezistonte pa e kritikuar Walterin e vogël, i cili pas kësaj reagoi natyrshëm si i zënë në faj percjell class.

Me siguri, juve ju kujtohet viti i kaluar kur një vogëlushe po “vidhte” kokoshka nga ato të Harryt.

Edhe atëherë, ai e kapi mat. Princit i pëlqejnë shakatë me fëmijët dhe këtë e keni parë gjithmonë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I bëri video Ermalit pas situatës në studio, si reaguan fansat
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram
Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë
Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media