Home ShowBiz
Luana ndez rrjetin nga pushimet, një perëndim provokues nga moderatorja
Luana Vjollca është ndër ato personazhe të ekranit që ose e duan shumë ose e kanë inat.

Ditët e fundit atë e kemi parë në shumë media online për shkak të projektit të fundit që solli me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili.

Ama prej disa ditësh ajo është në pushime dhe i ka mbushur rrjetet sociale me foto provokuese.

Këtë herë Luana është shfaqur në majë të jahtit me një fustan shumë seksi, teksa shijon perëndëimin.

Edhe këtë herë fotot e saj nuk kanë mbetur pa u komentuar nga fansat. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I bëri video Ermalit pas situatës në studio, si reaguan fansat
Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në Instagram
Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë
Mbesa e Frank de Booer "çmend" fansat në rrjete sociale (FOTO LAJM)
U kap me lëndë narkotike dhe u çua në psikiatri, skandalet e tjera të këngëtares shqiptare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media