Home ShowBiz
Jonida Shehu pohon rikthimin në Top Channel: Nuk do vij si moderatore
Jonida Shehu pak muaj më parë u largua nga Top Channel, një televizion ky në të cilin kishte drejtuar prej një viti emisionin “Pasdite në Top Channel”.

“Kam 16 vite që punoj dhe nuk mund ta fik motorrin dhe të mbyll kontaktet me njerëzit e televizionit. Jam duke menduar, diskutuar, shkruar projekte të cilat nuk janë finalizuar . Është e sigurt që në shtator do të bëj diçka ndryshe. Nuk dua të jem më në një format të përditshëm që është skllav i studios dhe i të ftuarëve.”,- ka rrëfyer Jonida duke zbuluar kështu se do të rikthehet ndryshe nga më parë.

Por së fundmi thuhet se Jonidën në shtator do ta shohim as më pak e as më shumë por në Top Channel. Shehu nuk do të jetë thjesht moderatore, por edhe autore dhe producente shkkruan blitz.al.

“Kemi një plan që po e punojmë. Jemi në proces por është ende herët.”,- është shprehur Jonida Shehu.

Nuk na mbetet gjë veçse të presim muajin shtator për të parë se cili do të jetë konkretisht projekti që do tv rikthejë Jonidën në Top Channel.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk shkonte në shkollë se ishte e shëmtuar, tani të gjithë meshkujt çmenden pas saj
Nuk e njohu në rrugë, artisti shqiptar rekordmen në Guiness ironizon gazetaren (VIDEO)
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO)
Londra apo Prishtina? Ky është qyteti më i dashur për Dua Lipën
Enca Haxhia shpërthen ndaj kritikëve: Ku*va të cekëta...(FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media