Home ShowBiz
Zbulohet arsyeja pse Princ Harry prek gjithnjë unazën e martesës
Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës.

Madje aq shumë janë bërë njerëzit kuriozë saqë ata kanë pyetur ekspertët e gjuhës së trupit.

Rezultati? Princit i mungon Meghan.

Sipas ekspertëve, ai e bën këtë për dy arsye, një i mungon gruaja e tij dhe së dyti ndihet nervoz.

Nëse ai do ta hiqte unazën vazhdimisht do të ishte një shenjë negative për martesën e ciftit mbretëror. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Do ishte pjesë e “Spirit Voice”, 10 gjëra që nuk i dimë për Julkën
Ritën fansat e duan më shumë, Dua Lipa bën veprimin e çuditshëm
Duket krejtësisht normale, por kjo foto fsheh një të vërtetë të rrezikshme
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet
Luana Vjollca vjen me artileri të “rëndë”, tregon skenën e projektit të ri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media