Home ShowBiz
Foto lakuriq me partneren në dush, çfarë ndodhi vërtetë me Renato Mekollin
View this post on Instagram

Të dashur miq, prej disa muajve faqen time të Facebook e kanë hackeruar. Ju lutem që ti bëni të gjithë report. Faleminderit!

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Kuzhinieri, Renato Mekolli është një personazh i njohur në ekranet shqiptare.

Së fundmi në profilin e tij të Facebook-ut, është hedhur një foto ku shihen një çiftë gjatë intimitetit në dush.

“Natën e mirë”, ka shkruar ai në përshkrim.

Por pas kësaj, Renato ka reaguar në rrjetin e tij të Instagramit, duke shpjeguar se nuk ëhstë ai në foto dhe nuk e ka shpërndarë ai.

Statusi i Plotë i Renatos:

"Të dashur miq, prej disa muajve faqen time të Facebook e kanë hackeruar. Ju lutem që ti bëni të gjithë report.
Faleminderit" /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM)
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM)
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media