Home ShowBiz
Ish-pornostarja shqiptare publikon fotot, ky është detaji që po i ndryshon jetën
Ish-pornostarja me origjinë shqiptare, Alby Rydes, ka hequr dorë nga profesioni i saj i mëparshëm, por përsëri nuk heziton që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Alby numëron mijëra ndjekës në Intsgram, dhe së fundmi ka ndarë me ta një foto ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Bëhet fjalë për një foto ku ajo shihet me barku e fryrë, dhe këtu konfirmohet edhe shtatzania e saj që po i ndryshon jetën.

Më pas Alby ka vijuar me postimet duke lënë të kuptohet se është në javën e 33 të shtatzënisë, dhe fëmija që pritet të lindë do të jetë i shenjës së horoskopit akrepi, ashtu sikundër është edhe ajo. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM)
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM)
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media