Home ShowBiz
Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin "Elbasan Arena" (FOTO LAJM)
Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bejleri është në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komentet e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në Instagram teksa duket tejet tërheqëse.
Dërgoja mikut në:
Tozzi
e Enjte 11 Tetor 2018, Ora 07:19
Rrespilleku ju shkon juve per dore!! Keni marr venden e pare ne bote..: beni fame me bythe se truni ju ka ngec ne lindje!!! Ja kaluat ruseve sllovakeve romanve bullgaareve ehhh
Il Panucio
e Enjte 11 Tetor 2018, Ora 11:32
E pate si ua dhjeu Panuci Ildes me shoke!!! Hahaha, filluan te hanin thonjte! I rrofshin bythet dhe gjoksi ketyre kukllave te Supersport.
Shkruani komentin tuaj!
 
Dessa Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO LAJM)
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM)
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM)
"Gati theva qafën", Luana Vjollca publikon videon kur humb ekuilibrin (VIDEO)
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media