Home ShowBiz
Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vello të bardhë.

Mesa duket ajo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj, që do publikojë së shpejti dhe nuk ka hezituar që të ndajë foto me ndjekësit.

Mirëpo, fustani i bardhë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe është Ermal Mamaqi ai që i ka bërë një koment epik këngëtares.

"Për hajër o zot kush do të marri": ka komentuar Ermal Mamaqi.

Koment i cili ka shkaktuar të qeshuara dhe tek komentuesit e tjerë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dessa Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO LAJM)
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM)
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM)
"Gati theva qafën", Luana Vjollca publikon videon kur humb ekuilibrin (VIDEO)
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media