Home ShowBiz
Çmenduri, ish-ylli i Barçës futet i armatosur në spital dhe rreh këngëtarin e famshëm
Ish-mesfushori i skuadrës së Barcelonës dhe Atletiko Madrid, Arda Turan ka “pushtuar” faqet e para të mediave turke. 31 vjeçari ka qenë duke u argëtuar në një klub nate nga ku më pas u bë pjesë e një sherri. Sipas informacioneve, lojtari ka ngacmuar bashkëshorten e Berkay, një këngëtar shumë i njohur në Turqi.

Në momentin që këngëtari e ka parë këtë skemë, ka kërkuar nga Turan një sqarim. Por në nerva e sipër, Turan e ka goditur me grusht në hundë këngëtarin e famshëm i cili përfundoi në spital ku dhe kreu operacionin në hundë.

Mësohet se pas ngjarjes, Turan ka shkuar me armë në spitalin ku ndodhej këngëtari dhe ka thënë se nuk e dinte që ishte gruaja e tij dhe i kishtë kërkuar ta vriste. Gjithsesi ka qenë vetë lojtari që në rrjetin social Instagram ka sqaruar opinionin publik duke mohuar disa nga akuzat. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM)
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM)
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media