Home ShowBiz
Roberti dhe Nora marrin nënshtetësi shqiptare (FOTO LAJM)
Pak kohë më parë, Robert Berisha ka ngjallur shumë reagime kur ka postuar një fotografi me pasaportë amerikane dhe ka shkruar: 'Krenar të jem një amerikan'.

E tani shihet se ai dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shtetas edhe të një vendi tjetri.

Ata kanë lajmëruar se i kanë marrë pasaportat e shtetit të Shqipërisë, sërish përmes Instagram.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fansat kapin detajin e çuditshëm në videoklipin e ri të Luanës (VIDEO)
I mori vendin e punës, moderatorja habit me deklaratën për kolegen
Eliza Dushku, shtatzënë për herë të parë
Eni Koçi merr propozimin magjepsës për martesë nga Genci (FOTO LAJM)
Arbitrja italiane çmend tifozët me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media