Home ShowBiz
Ndodhej në një qytet tjetër, këngëtares shqiptare i vjedhin shtëpinë
Këngëtares shumë të dashur për publikun, Rosela Gjylbegut së fundmi i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme. Këngëtarja ka rënë pre e një vjedhjeje në shtëpi.

"Shkodra news" shkruan se hajdutët kanë hyrë në shtëpinë e Roselës në Shkodër dhe kanë marrë disa sende brenda.

Më pas hajdutët janë larguar pa lënë gjurmë ndërkohë që në momentin kur ka ndodhur vjedhja në shtëpinë e këngëtares nuk ndodhej njeri pasi ajo dhe familja jetojnë në Tiranë.

Vetë Rosela nuk ka reaguar ende lidhur me këtë lajm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Skerdit i ndërron jetë personi i dashur (FOTO LAJM)
Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM)
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media