Home ShowBiz
Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO)
Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë.

Shumë miqësisht, i ftuar në Pop Culture Dudushi zbuloi faktin që para se të bëhej i famshëm, punonte me llaç e tulla dhe ngrinte pesha.

Dojna ka theksuar faktin që duke qenë se merrej me punë krahu, Dudushi kishte më shumë mundësi për të zhvilluar muskujt dhe të biente më shumë në sy tek femrat e asaj kohe.

Këtë gjë Albani e ka mohuar duke qeshur, me modestinë që e karakterizon. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM)
Modelja italiane pozon me simbole të Napolit, "çmend" fansat (FOTO LAJM)
INTERVISTA/ Rrëfehet Daljana Sejdia: Jam e lumtur, sportin e mora përsipër me entuziazëm dhe ia dola, prindërve u jam mirënjohës (FOTO LAJM)
Si kurrë më parë! Ish-banori i “Big Brother” tregon hapur sekretin e tij më të madh
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media