Home ShowBiz
Publikoi foto përdore me një vajzë, Capital T i zbulon fytyrën bukuroshes
Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare", "Hatixhe" etj. Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, ai qëndron shpesh në kontakt me fansat dhe ndan me ta momente nga puna e përditshmëria.

Pak më parë, Kapo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka publikuar një foto me duart e kapura me një femër, ndërkohë që fluturonin me helikopter.

Megjithëse të gjithë filluan të dyshonin, në foton tjetër ai ka publikuar portretin e vajzës bukuroshe, e cila do të jetë pjesë e videoklipit të tij të ri shkruan xing.al.

Ata janë duke bërë xhirimet dhe imazhet e publikuara janë thjesht një shkëputje nga filmimet e klipit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dessa Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO LAJM)
Motra e Genta Ismajlit "shkrin borën" dhe kënaq fansat me këto poza (FOTO LAJM)
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM)
"Gati theva qafën", Luana Vjollca publikon videon kur humb ekuilibrin (VIDEO)
E krahasojnë me Elvana Gjatën, por çfarë thotë Krusita (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media