Home ShowBiz
Nuk e kënaqte një vajzë por kërkonte dy, arsyeja e ndarjes së reperit (FOTO LAJM)
Vetëm një ditë më parë reperja e njohur Cardi B bëri me dijë se i kishte dhënë fund martesës 1-vjeçare me bashkëshortin e saj Offset. Dyshja janë prindër të një vajze dhe së fundmi po zbulohet ehde arsyeja e vërtetë e ndarjes.

Mesa duket Offset ka kërkuar të bëjë ‘seks treshe’ me dy vajza të tjera pak ditë para se Cardi b të sillte në jetë vajzë, dhe këtë gjë e tregojnë disa mesazhe që po qarkullojnë në internet. Siç mund ta lexoni reperi u kërkon vajzave të mblidhen bashkë pasi do t’i pëlqente shumë me ato të dyja.

Gjithsesi vetë Cardi B nuk ka reaguar, por ka dalë të festojë si një beqare. Meë një tufë dollarësh në dorë, reperja shihet teksa argëtohet në ambjentet e një clubi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Dua ti telefonojë ", i ati flet me lot në sy në ditëlindjen e Ergi Dinit
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM)
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM)
Zbulohet arsyeja përse Rina Balaj u shkëput pas 2 vitesh nga muzika (FOTO LAJM)
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media