Home ShowBiz
U tha se ishte për Elvanën, Flori tregon kujt ia dedikoi këngën “Plas”
Edhe pse u përfol shumë si një dedikim për Elvana Gjatën, në fakt Flori ka vendosur ta tregojë vetë se kujt i përket kjo këngë.

Flori këndon sot në natën e dytë të spektaklit dhe para mbrëmjes së madhe ka vendosur të flasë me anë të një postimi në rrjete sociale.

Këngëtari shkruan se "Plas" është kënga e atyre që kanë dashuruar vërtet duke dhënë një mesazh në fund.

"Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime... Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertet. DASHURIA I JEP KUPTIM JETES", shkruan Flori. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
30 mijë euro tavolinë, tërbohet 20 vjeçarja e pasur
U tha se janë ndarë, Luana e mohon në Shiko Kush Luan
"Të ketë X6, shtëpi dhe fabrika", kërkesat e Ritës për dhëndrin
“Për dashurinë do të jetoja në fshat”, Kejvina habit me deklaratën
U tha se janë të lidhur, Fifi dhe Olsi përgjigjen bashkarisht

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media