Home ShowBiz
Netta e quajti këngëtaren shqiptare fallco, çfarë tha sot Eleni
Eurovizioni që lamë pas ndoshta di të jetë një nga më të paharrueshmit për shkak se në skenë performuan 3 shqiptar.

Vendin e dytë e zuri pikërish këngëtarja shqiptare Eleni Foureira për të cilën fituesja e festivalit, Netta tha se nuk ishte origjinale.

"Unë dhe Eleni ishim favorite për ta fituar. Mendoj se fitoi autenticeti. Unë isha në garë vetëm me veten time", u shpreh ajo.

Eleni e ka lënë pas gjithçka që është thënë nga Netta dhe në pozën e shkrepur krah fitueses së Eurovisionit, ka bërë deklaratën e fortë:

"Macet zihen, por ne jemi luanesha."- ka shkruar ajo. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM)
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM)
Zbulohet arsyeja përse Rina Balaj u shkëput pas 2 vitesh nga muzika (FOTO LAJM)
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media