Home ShowBiz
Alba i habit të gjithë me veprimin që bën për Klaudia Pepën (FOTO LAJM)
Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon.

Por kjo nuk e ka penguar që të ndërtojë ngadalë një karrierë më hapa më të sigurt, përkundrazi.

Madje Alba ka deklaruar se edhe me Klaudian ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe këtë e ka provuar edhe këtë herë.

Ajo ka publikuar videon e fundit të Klaudias të titulluar "U", duke shprehur kështu mbështetjen për balerinën e famshme tashmë edhe në Itali.

Klaudia teksa prezantonte Këngën Magjike deklaroi se i kishte takuar të dy dhe se ndihej mirë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM)
Modelja italiane pozon me simbole të Napolit, "çmend" fansat (FOTO LAJM)
INTERVISTA/ Rrëfehet Daljana Sejdia: Jam e lumtur, sportin e mora përsipër me entuziazëm dhe ia dola, prindërve u jam mirënjohës (FOTO LAJM)
Si kurrë më parë! Ish-banori i “Big Brother” tregon hapur sekretin e tij më të madh
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media