Home ShowBiz
Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM)
Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj.

Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë urime.

Sapo ka hyrë mesnata, këngëtarja ka marrë urime të shumta nga miq e fansa, dedikimet e të cilëve i ka publikuar në Instastoryn e saj.

Këtë 36-vjetor, Jonida ka marrë dhuratën më të bukur për ditëlindje, pasi është njoftuar nga ndjekësit se kënga e saj "Ktheju tokës" me të cilën do të na përfaqësojë, ka arritur plot 500 mijë klikime në Youtube. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO)
"Ju ka q*** në by**", shfrenohet Elton Ilirjani me ata që i përmendin Enver Hoxhën (FOTO LAJM)
"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media