Home ShowBiz
Kejvina fillon “turin” pasi la Xingun, fotot e reja të bëjnë me dhimbje koke (FOTO LAJM)
Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin Belinda Dragotit.

Por nga instagrami nuk është larguar, dhe Kejvina ka publikuar foto tmerrësisht provokouese.

Madje ditën e sotme ajo ka treguar se ka nisur rrugëtimin.

Fotot e para të Kejvinës janë shkrepur në Mal të zi dhe duhet thënë se Kejvina duket e mrekullueshme.

Komentet pozitive për modelen nuk kanë fund! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO)
"Ju ka q*** në by**", shfrenohet Elton Ilirjani me ata që i përmendin Enver Hoxhën (FOTO LAJM)
"I ka ngjarë babit", Besi zbulon pasionin e veçantë të së bijës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media