Home ShowBiz
Ju kujtohet çanta-kovë? Ekspertët e modës bëjnë rikthimin e guximshëm (FOTO LAJM)
Trendet në botën e modës shpeshherë janë surprizuese.

Edhe kështu kanë qenë edhe këtë herë, sidomos përsa i përket cantave për femra.

Ju kujtohen cantat e gjysheve që ishin si kovë? Epo janë rikthyer.

Mes tendencave të kësaj pranvere 2019, rikthehet çantat formë kove. Prej lëkure, apo cope, të vogla ose të mëdha, me një ngjyrë apo me lule, pasarelat dhurojnë një shumëllojshmëri modelesh prej të cilat mund të inspiroheni për çantën tuaj në këtë sezon.

Praktike dhe e gjerë, sigurisht sipas dëshirës që ju keni bucket bag është propozuar për herë të parë nga Louis Vuitton.
Në formë thesi apo kove, në variacionin klasik kjo çante mbetet e hapur ose mbyllet lart me një lidhëse. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM)
Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM)
Zbulohet arsyeja përse Rina Balaj u shkëput pas 2 vitesh nga muzika (FOTO LAJM)
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)
Zbulohet emri i fshehtë i Mbretëreshës Elizabeth

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media