Home ShowBiz
Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM)
Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto të nsehta e tepër provokuese.
Së fundmi, në një foto ku shfaqet vetëm më rroba banjo Klaudia ka zgjedhur të vendosë edhe një përshkrim ngacmues.

E veshur më rrobabanjo jeshile dhe të poshtmet tepër të vogla, Klaudia shkruan "Më thirr luleshtrydhe".

Me barkun e sheshtë buzët e kuqe dhe dorën tek të brendshmet Klaudia ka ngacmuar edhe një herë imagjinatën e ndjekësve.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM)
Modelja italiane pozon me simbole të Napolit, "çmend" fansat (FOTO LAJM)
INTERVISTA/ Rrëfehet Daljana Sejdia: Jam e lumtur, sportin e mora përsipër me entuziazëm dhe ia dola, prindërve u jam mirënjohës (FOTO LAJM)
Si kurrë më parë! Ish-banori i “Big Brother” tregon hapur sekretin e tij më të madh
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media