Home ShowBiz
Me valixhe në dorë dhe të vrenjtur në fytyrë: Çfarë po ndodh me romancën e re të Dua Lipës (FOTO LAJM)
Pak pasi Dua konfirmoi ndarjen nga i dashuri Isaac, u përfol për një romancë me vëllain e modeleve të famshme Anëar Hadid.

Thashethemet morën fund shumë shpejt pasi Dua u pa teksa puthej në një festë të organizuar me rastin e ditëlindjes së 20 të modelit dhe më pas në një festival në Londër.

Ndërkohë Anëar e shoqëroi këngëtaren me origjinë shqiptare në koncertin “Amazon’s Prime Day” dhe u shfaqën mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Së fundmi, ata janë fotografuar teksa dilnin së bashku nga apartamenti i modelit. Madje Dua publikoi një video në “Instastory”, ku e konfirmoi romencën me të dashurin 4 vite më të vogël.

Natën e kaluar Anëar mbështeti Duan, e cila performoi në festivalin British Summer Time në Londër.

Mesa duket, Dua ka rigjetur dashurinë dhe e gjithë vëmendja e saj shkon për bjondin bukurosh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas ndarjes së bujshme dhe fjalëve se Stresi kishte dashnore, Keisi shfaqet e qeshur dhe me bikini (FOTO LAJM)
Modelja italiane pozon me simbole të Napolit, "çmend" fansat (FOTO LAJM)
INTERVISTA/ Rrëfehet Daljana Sejdia: Jam e lumtur, sportin e mora përsipër me entuziazëm dhe ia dola, prindërve u jam mirënjohës (FOTO LAJM)
Si kurrë më parë! Ish-banori i “Big Brother” tregon hapur sekretin e tij më të madh
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media