Home ShowBiz
Po vjen diçka e bukur, Visjan Ukcenaj zbulon surprizën për fansat (FOTO LAJM)
Aktori i njohur i emisionit të humorit “Duplex”, Visjan Ukcenaj, duket se krahas aktrimit ka marrë shumë seriozisht edhe muzikën.

Katër muaj më parë ai publikoi një këngë të titulluar “S’ka si ti”, e cila i dedikohej djalit të tij të vogël, Divinit. Fjalët e ndjera të këngës së tij, ku i shprehte dashurinë të birit, rrëmbyen zemrat e publikut.


Së fundmi, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, Visjani ka zbuluar se po punon për të sjellë sërish një projekt të ri muzikor.

Një ndjekës e pyet aktorin nëse po sjell ndonjë këngë, ndërsa Visjani i ka treguar se po vjen diçka e bukur.

“Keni ndonjë projekt tjetër muzikor?”, është pyetja të cilës aktori i është përgjigjur:

“Po, diçka shumë të bukur do bëjmë.”

Mbetet të presim për të parë se ç’këngë do të sjellë këtë herë aktori i njohur i “Duplex”.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Martesa e Marinës dhe Getoarit në krizë? Ky detaj po çudit rrjetin (FOTO LAJM)
I morën mësysh, Jonida dhe Romeo zihen vetëm një muaj pasi u bë publike lidhja (FOTO LAJM)
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM)
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM)
Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media