Home ShowBiz
Mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)
Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

Së fundmi moderatorja ka postuar disa foto nga vila dy kate që të dhuron një pamje mahnitëse, e ndërtuar e gjitha prej guri dhe me një oborr plot me lule, shkruan Xing.al.

"Të 'ushqesh' një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë", shkruan Sonila krah fotove të publikuara.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Martesa e Marinës dhe Getoarit në krizë? Ky detaj po çudit rrjetin (FOTO LAJM)
I morën mësysh, Jonida dhe Romeo zihen vetëm një muaj pasi u bë publike lidhja (FOTO LAJM)
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM)
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM)
Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media