Home ShowBiz
Me dy vajza në “Hell’s Kitchen”, zbulohet bjondia në krahë të Renato Mekollit (FOTO LAJM)
Gjatë edicionit të parë të “Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli shoqërohej nga dy zëvendës shefa, Bleri Dervishi dhe Eri Muhaj.

Mirëpo kësaj here, shefi i kuzhinës ka lajmëruar se vendin e djemve do ta zënë dy vajza, njëra bjonde dhe tjetra brune.

“Dy vajza do të jenë asistentet e mia këtë sezon të ri në “Hell’s Kitchen 2”, njëra bjonde, tjetra brune… Deri në tetor kemi shumë lajme”- njoftoi Renato në një postim në Instastory.

Sipas “Neës.31”, thuhet se vajza bjonde do të jetë ish-konkurrentja e edicionit të parë, Ani Alku.

Gjatë edicionit të parë, Ani fitoi zemrën e Renato Mekollit dhe ai e shprehu hapur pëlqimin ndaj saj. Madje, ai e ftoi vajzën të punonte në restorantin e tij pas mbarimit të “Hell’s Kitchen”.

Emri i vajzës së dytë e cila do të jetë krah Renatos gjatë emisionit ende nuk është zbuluar, megjithatë është bërë i ditur informacioni se ajo do të jetë brune.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Martesa e Marinës dhe Getoarit në krizë? Ky detaj po çudit rrjetin (FOTO LAJM)
I morën mësysh, Jonida dhe Romeo zihen vetëm një muaj pasi u bë publike lidhja (FOTO LAJM)
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM)
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM)
Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media