Home ShowBiz
I dërgoi foto provokuese me bikini, komenti epik që i bëri e ëma Rina Balajt (FOTO LAJM)
Reperja Rina Balaj po shijon dita ditë relaksi në Turqi, ku ka vizituar vendin e famshëm “The Land of Legends”.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram poza të ndryshme nga pushimet, ndërsa njërën prej shkrepjeve ku shfaqej super seksi me bikini, ia ka treguar edhe mamasë së saj.

Mirëpo, reagimi i nënës së Rinës pasi ka parë foton e së bijës ka qenë epik!

Ajo i është përgjigjur me një gif, i cili shkruan: “Ju të gjithë keni nevojë për Jezusin!”, duke e qortuar kështu të bijën.

“Faleminderit mami”, shkruan Rina krahas bisedës së publikuar në Instastory, e cila me siguri i ka bërë të gjithë të qeshin.

Kujtojmë se një muaj më parë, reperja publikoi projektin më të ri në bashkëpunim me Koston, të titulluar “Ideal”. Kënga u prit mirë nga publiku dhe tashmë numëron plot 7 milionë klikime në Youtube.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM)
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM)
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO)
I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media