Home ShowBiz
"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO)
Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që poston çdo ditë duke na treguar jetën në fshat apo kohën që kalon me gjyshërit.

Mbrëmjen e sotme Genta ka postuar në Instastory disa video ku shihet duke biseduar me gjyshin. Ky i fundit e pyet Gentën sa vjeç është dhe kur ajo i thotë 28, gjyshi e hedh fjalën tek martesa.

"Martohu demek se shumë e zgjate", shkruan Genta krah videos që me siguri i ka bërë të qeshin ndjekësit e saj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM)
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM)
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO)
I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media