Home ShowBiz
Jeta e modeleve në dy foto! Bella Hadid tregon se nuk është aspak e lehtë (FOTO LAJM)
Ndonëse zakonisht Bella Hadid na tregon nëInstagram jetën e ëndrrave, së fundmi ka bërë të kundërtën.

Modelja ka publikuar në Instastory dy foto ku tregon shumë qartë jetën e saj dhe çfarë fshihet pas çdo daljeje të saj publike.

Tek të dyja fotot modelja vë në pah mungesën e gjumit dhe tek njëra nga fotot shihet duke fjetur mbi një valixhe, Ajo ka vendosur kokën në të dhe nga lodhja e ka zënë gjumi menjëherë,

Ndërsa në foton e dytë ajo shfaqet duke fjetur në tokë dhe bashkë me të është edhe motra e saj Gigi Hadid.

Këto sakrifica ato i bëjnë për shkak të karrierës, pasi gjithmonë janë në lëvizje dhe duhet të kapin eventin e radhës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM)
Vesa Luma gjen punë në Zelandën e re, çfarë profesioni po ushtron këngëtarja (FOTO LAJM)
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media