Home ShowBiz
Gold Ag i bashkohet AAK-së
Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag.

Me mbishkrimin:

“Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me reperin.

Kujtojmë se Gold Ag ka kohë që njihet si përkrahës i AAK’së dhe kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U martuan në Big Brother, ndahen Daniel dhe Fotini (FOTO LAJM)
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM)
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM)
Nuk është Marina, Getoari tregon vajzën "fajtore" për tërmetin e djeshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media