Home ShowBiz
Aksident në ish-Bllok: Ish-konkurentja e Big Brother përplaset me makinë
Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Newsbomb bën të ditur se ngjarja ka ndodhur tek Libri Universitar ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e "Big Brother" e cila udhëtonte me një Smart të kuq.

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U martuan në Big Brother, ndahen Daniel dhe Fotini (FOTO LAJM)
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM)
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM)
Nuk është Marina, Getoari tregon vajzën "fajtore" për tërmetin e djeshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media