Home ShowBiz
Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO)
Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.

Vajza bjonde shikohet duke kërcyer dhe tërhequr vëmendjen për format trupore dhe veshjen.

Komentatori Andreë Gaze ngeli për një moment pa komentuar kur kamera nuk fokusoi fushën por tifozen.

Edhe pse Brazili humbi ndeshjen, mori me vete një tifoze që turbulloi ndeshjen.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U martuan në Big Brother, ndahen Daniel dhe Fotini (FOTO LAJM)
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM)
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM)
Nuk është Marina, Getoari tregon vajzën "fajtore" për tërmetin e djeshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media