Home ShowBiz
Mozzik reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana (FOTO LAJM)
Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë por asnjëherë nuk është konfirmuar.

Dyshimet filluan kur Loredana e kaloi e vetme ditëlindjen e saj, ndërsa Mozzik nuk e uroi publikisht.

Kjo solli që të gjithë të mendojnë se mes tyre kishte marrë fund, por sot mund të themi se tashmë dyshimet janë larguar.

Reperi ka publikuar një foto ku shfaqet pranë Loredanës, në studion ku janë bërë xhirimet për klipin e saj të ri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U martuan në Big Brother, ndahen Daniel dhe Fotini (FOTO LAJM)
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM)
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM)
Nuk është Marina, Getoari tregon vajzën "fajtore" për tërmetin e djeshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media