Home ShowBiz
Mozzik reagon për herë të parë pas lajmeve për ndarjen nga Loredana (FOTO LAJM)
Lajmi për ndarjen e Mozzik dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë por asnjëherë nuk është konfirmuar.

Dyshimet filluan kur Loredana e kaloi e vetme ditëlindjen e saj, ndërsa Mozzik nuk e uroi publikisht.

Kjo solli që të gjithë të mendojnë se mes tyre kishte marrë fund, por sot mund të themi se tashmë dyshimet janë larguar.

Reperi ka publikuar një foto ku shfaqet pranë Loredanës, në studion ku janë bërë xhirimet për klipin e saj të ri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E kishte me dy mendje, por kjo foto e Rezarta Shkurtës do ju le gojëhapur (FOTO LAJM)
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media