Home ShowBiz
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM)
Kim Kardashian deklaroi disa javë më parë se vuante nga një sëmundje e sistemit imunitar, ndërsa sëfundmi ka hequr make up-in duke fotografuar shenjat në trupin e saj.

Ajo vuan nga artriti psoriatric që pasqyrohet me shenja të theksuara në lëkurë, të cilat duket se janë përhapur në të gjithë trupin e saj, raporton Albeu.com.

"E bëj këtë për të mbështetur të gjitha ato vajza dhe gra që kanë sëmundje të ngjashme duke theksuar se duhet të kenë besim të vetja dhe të ecin para", u shpreh ajo pasi publikoi fotot.

Pavarësisht mediatizimit që i ka bërë, ajo që ka Kim është një sëmundje lëkurë pa rrezik për jetën dhe e kurueshme. Miliona person kanë të njëjtën sëmundje në të gjithë botën dhe trajtohen normalisht. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media