Home ShowBiz
Ronela Hajati vjen "pisët" fare në këngën e re (VIDEO)
Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, ka publikuar një ditë më parë këngën e saj më të re. MVP është titulli misterioz, me të cilin këngëtarja na ve në mendime për shkak të titullit mjaft goditës.

Fillimi i këngës është gjithashtu mjaft interesat dhe fillon që në rreshtat e para me “Ai për mu’ o mbret, por ma e mirë jam vet”.

Vetë titulli i këngës MVP që do të thotë Most Valuable Player (lojtari më i zoti) na bën të mendojmë se për çfarë lojtari të vyer e ka fjalët Mala Gata shqiptare. Më i zoti në shtrat apo..?
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media