Home ShowBiz
Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftuarish.

Mjaft të kombinuar dhe me sytë që u shkëlqejnë nga dashuria ata u dukën më të lumtur se kurrë.

Si një nuse moderne Afrona shkëlqeu në ditën e saj më të rëndësishme. Ajo u shoqërua drejt altarit nga i ati i saj, por shoqëruesen më të veçantë e kishte Blero.

Ai u shoqërua në ditën e rëndësishme nga vajza e tij, Tara, e cila mbante të veshur një fustan rozë.

Vogëlushja drejtoi të atin drejt një jete të re dhe në fytyrën e saj vihen re shumë emocione.

Damsa e tyre u zhvillua në një vend bregdetar në “Ranën e Hedhun”.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media