Home ShowBiz
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Milani u mposht dje në mbrëmjë në derbi duke lënë një shije të hidhur te tifozët kuq e zi që nuk fitojnë një ndeshje zyrtare ndaj Zikaltërve prej viti 2016, shkruan Albeu.com.

Por dje në tribunën e San Siros ishte e pranishme dhe tifozja e zjarrtë e Milanit Rike Roci.

Modelja shqiptare shkëlqeu në trubunë teksa shpërdau disa foto dhe video.

Në fakt Rikja është e pranishmë në cdo ndeshje derbi që luan Milani me Interin, dhe për praninën e saj në San Siro në ndeshjen Interit ajo e zbuloi ekskluzivisht për Albeu.com disa ditë më parë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media