Home ShowBiz
Sot janë rivale të përbetuara: Kejvina tregon sherrin me Françeskën (FOTO LAJM)
Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se dy modelet, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe nuk flisnin me njëra-tjetrën.

Shkak për zënkën e tyre thuhej se ishte bërë një çantë e shtrenjtë, megjithatë Kejvina e ka hedhur poshtë këtë.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” ajo ka treguar se mes tyre nuk ka asnjë sherr, thjesht kanë vendosur të mos kenë më marrëdhënie.

“Ty nuk të ka ndodhur ndonjëherë që të kesh pasur një shoqe dhe më pas të mos bëhesh më me të? Ne keni dy drejtime të ndryshme. Ne nuk kemi thënë ndonjëherë që jemi motra. Nuk jemi zënë thjesht vendosëm të mos bëhemi më bashkë”, ka treguar modelja.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ditëlindja më e bukur! Ja si e festoi Kim Kardashian 39-vjetorin e saj të lindjes (FOTO LAJM)
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media