Home ShowBiz
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM)
Blogerja e njohur Estela Ujka së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”.

Në një intervistë të gjatë ajo ka treguar për peripecitë që ka kaluar kohët e fundit, gjithashtu ka ndarë me publikun edhe disa sekrete të stilit të saj.

Duke qenë se ajo dallon për stilin e veçantë dhe punën e ka nisur shumë vite më parë, ajo ka treguar se jo të gjitha veshjet e saj janë të shtrenjta.

Mjaft e hapur Estela madje ka pranuar edhe se ka blerë rroba te gabi.

“Të gjithë shqiptarët kemi blerë dhe jo në variantin dorë e dytë, por tek gabi. Edhe atëher jeni veshur më mirë sepse kishte rroba me cilësi më të lartë”, tregon Estela.

Kujtojmë se blogerja shqiptare nuk ka pasur asnjëherë komplekse lidhur me jetën apo veten e saj, pasi gjithmonë ka treguar pa doreza defektet e saj.

View this post on Instagram

Queen of enjoying life and myself 🍹 Thats my hidden power

A post shared by Estela Ujka (@estelaujka) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media