Home ShowBiz
Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM)
Mbrëmjen e djeshmebrëmshme Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, në të cilën patën rastin të argëtoheshin shumë të ftuar, shkruan Indeksonline.

Në mesin e shumë pjesëmarrësve në këtë organizim, u panë edhe fytyra të njohura të shoëbiz-it shqiptar.

Më poshtë u sjellim disa pamje se si kanë vendosur të duken ata në këtë dasëm.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media