Home ShowBiz
Në lidhje me Arbanën, Eduarti tregon për marrëdhënien me djalin e moderatores (VIDEO)
Në premierën e filmit “Gjyshja”, Eduart Grishaj pranoi lidhjen me Arbana Osmanit.

Në mes të të ftuarve, ai e quajti Arbanën si gjënë më të mirë që ka në jetë dhe ky ishte dedikimi më romantik që kishim dëgjuar.

Pas kësaj ai ka folur për herë të parë publikisht edhe për lidhjen që ka me Jonin, djalin e moderatores.

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ai ka treguar se me Jonin kalojnë kohë bashkë duke qenë se Eduarti po merret edhe me fotot e librit të Arbanës.

“Jam duke e përgatitur Jonin që edhe pak t’ia dorëzoj atij aparatin të merret me fotot e gatimeve të Arbanës se gatimet janë aq të shijshme sa unë nuk i rezistoj dot”, ka treguar regjisori.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media