Home ShowBiz
Alban Ramosaj nuk i fshehu dot ndjenjat për të në emision, reagon Niki Delijorgji (FOTO LAJM)
Pasditen e djeshme, teksa ishte i ftuar në emisionin “Rudina”, Alban Ramosaj foli për marrëdhënien e tij me Kleoniki Deliorgjin, modelen për të cilën është përfolur së fundmi për një lidhje.

Gjithçka nisi nga komentet e tyre në Instagram, ku quheshin me njëri-tjetrin burrë e grua.

Albani tregoi se kjo ishte një shaka e brendshme mes grupit të tyre shoqëror, mirëpo Rudina e vuri në siklet këngëtarin duke i thënë se ai dallohej që i kishte rënë në kokë për Nikin, pasi ishte skuqur teksa fliste për të.

I vënë në siklet, Albani kishte filluar të qeshte duke i shtuar edhe më shumë dyshimet, ndërsa më pas ka reaguar edhe modelja.

Në InstaStory-n e saj, Niki ka publikuar intervistën e Albanit, teksa shkruan:

“Burri më paska fiksim.”

Më pas, ajo ka publikuar edhe një video teksa kërcen me këngën më të re të Albanit, “T’kom dasht” dhe ne s’po dimë ç’të mendojmë për dyshen!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media