Home ShowBiz
Silvana me "ballkon të rrezikshëm" drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë (FOTO LAJM)
Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore është shfaqur krejt ndryshe në rrjetet sociale.

Me fustan të bardhë dhe me lule në duar, Bushati që deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksi duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’ duke sikur po thur plane të reja në jetën e saj.

S’dimë të themi nëse vërtet ish-volejbollistja shqiptare që tashmë është zv/president në Partinë Konservatore ka plane për martesë, apo bëhet fjalë thjesht për një set fotografik.

Silavana Bushati ka marrë një bujë mediatike së fundmi, pasi deputeti Kujtim Gjuzi e ‘gjuajti’ live, teksa ishin të ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)
Diss për Loredanën? Titulli i këngës së re të Mozzik ngjall dyshime (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media