Home ShowBiz
Silvana me "ballkon të rrezikshëm" drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë (FOTO LAJM)
Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore është shfaqur krejt ndryshe në rrjetet sociale.

Me fustan të bardhë dhe me lule në duar, Bushati që deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjoksi duke ia quajtur ‘ballkon të rrezikshëm’ duke sikur po thur plane të reja në jetën e saj.

S’dimë të themi nëse vërtet ish-volejbollistja shqiptare që tashmë është zv/president në Partinë Konservatore ka plane për martesë, apo bëhet fjalë thjesht për një set fotografik.

Silavana Bushati ka marrë një bujë mediatike së fundmi, pasi deputeti Kujtim Gjuzi e ‘gjuajti’ live, teksa ishin të ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon të vërtetën
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur
EKSKLUZIVE/ Shakohoxha tregon për herë të parë së për kë bën tifo!
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media